Kompletní zpracování podvojného účetnictví jak pro fyzické tak pro právnické osoby.

Termín podvojné účetnictví představoval do roku 2004 totéž co dnešní účetnictví. V roce 2004 bylo označení podvojné účetnictví zrušeno a nadále se používá už jen účetnictví. Principy podvojného účtování na účty Má dáti a Dal zůstaly zachovány. Postupy účtování upravuje zákon o účetnictví, podle kterého jsou všechny účetní jednotky povinny vést účetnictví jako soustavu účetních záznamů. Účetnictví je informační systém, který poskytuje informace o stavu a pohybu majetku, závazcích a o nákladech, výnosech a hospodářském výsledku.

Účetnictví a službám s tím spojeným se věnujeme již od roku 1994. Kromě běžného vedení finančního účetnictví, mzdové agendy a daňového poradenství svým klientům v Brně a okolí zajišťujeme širokou paletu služeb od administrativní podpory, přes pomoc při nastavení interních kontrolních procesů až po externí finanční  řízení.

Zde najdete náš ceník účetnictví.

Proč se na nás obrátit?

Zkušenosti

Na poli účetnictví, daní, ekonomického a daňového poradenství působíme už od roku 1994.

Profesionalita

Pracujeme tak, aby se klient mohl věnovat pouze svému podnikání a ostatní starosti s účetnictvím a související agendou si převezmeme my.

Odbornost

Naší odborností je také manažerský reporting, který pravidelně poskytuje představitelům vedení firem klíčové informace potřebné k rozhodování a plánování provozních a investičních aktivit.

Kontaktujte nás

Potřebujete pomoc s vedením účetnictví? Neváhejte nás kontaktovat s nezávaznou poptávkou. Pracujeme tak, abyste se mohli věnovat pouze svému podnikání a ostatní starosti s účetnictvím si převezmeme my.