Vedení účetnictví a daňové evidence Brno a okolí

Vedení účetnictví poskytujeme nejen pro klienty z Brna, ale i ze zbytku České republiky nebo i ze zahraničí - služby poskytujeme i v anglickém jazyce.

Nabídka vedení účetnictví:

  • Zpracujeme pro vás účetnictví od A do Z (pro plátce i neplátce DPH).
  • Pohlídáme správnost účetních postupů a metod, připravíme potřebné interní směrnice.
  • Zpracujeme roční účetní závěrku a uzávěrku, připravíme finanční výkazy.
  • Zajistíme oddělené účtování na střediska nebo projekty.
  • Povedeme pro vás daňovou evidenci pro fyzické i právnické osoby.
  • Doklady si od vás převezme, setřídíme, přehledně uspořádáme a posléze zpracujeme v souladu se všemi legislativními požadavky. V případě zájmu zajistíme i jejich archivaci.

Jsme členy Komory certifikovaných účetních a Komory daňových poradců ČR. Zde najdete náš ceník účetnictví.

 

Účetnictví BrnoSpolečnost Taxprom s.r.o. poskytuje účetní služby a daňové poradenství v Brně již od roku 1994.

Kromě běžného zpracování finančního účetnictví, mzdové agendy a daňového poradenství svým klientů zajišťujeme širokou paletu služeb od administrativní podpory, přes pomoc při nastavení interních kontrolních procesů až po externí finanční řízení.

 

Proč se na nás obrátit?

Zkušenosti

Na poli účetnictví, daní, ekonomického a daňového poradenství působíme už od roku 1994.

Profesionalita

Pracujeme tak, aby se klient mohl věnovat pouze svému podnikání a ostatní starosti s účetnictvím a související agendou si převezmeme my.

Odbornost

Naší odborností je také manažerský reporting, který pravidelně poskytuje představitelům vedení firem klíčové informace potřebné k rozhodování a plánování provozních a investičních aktivit.

Náš tým

Ing. Petr Tutko, CA

Na poli manažerského účetnictví, reportingu a finančního řízení se pohybuji už více než 10 let. Působil jsem 5 let na účetním oddělení v KPMG a posléze jako finanční ředitel mezinárodních společností. Od roku 2013 jsem členem komory certifikovaných účetních ev. č. 100303. Zajišťuji vedení účetnictví, manažerský reporting, externí finanční řízení, mzdovou a daňovou agendu. Klientelu tvoří OSVČ, malé podniky a neziskové organizace. Mám zkušenosti s účetním programem Money S3 a MS Dynamics NAV. Služby poskytuji i v anglickém jazyce.

Ing. Ivan Tutko

Mám více než 20 let zkušeností v oblasti daní a účetnictví. Od roku 1995 jsem členem komory daňových poradců a od stejného roku podnikám jak fyzická osoba v oboru daňového poradenství. Většinu klientů tvoří malé a střední podniky nejen z Brna, ale i ze zbytku České republiky nebo ze i zahraničí. Mám zkušenosti s účetním programem Money S3 a Navision. Znalost Aj.

Kontaktujte nás

Potřebujete pomoc s vedením účetnictví? Neváhejte nás kontaktovat s nezávaznou poptávkou. Pracujeme tak, abyste se mohli věnovat pouze svému podnikání a ostatní starosti s účetnictvím si převezmeme my.