Účetnictví BrnoSpolečnost Taxprom s.r.o. poskytuje účetní služby a daňové poradenství v Brně již od roku 1994.

Kromě běžného zpracování finančního účetnictví, mzdové agendy a daňového poradenství svým klientů zajišťujeme širokou paletu služeb od administrativní podpory, přes pomoc při nastavení interních kontrolních procesů až po externí finanční řízení.

Vedení účetnictví poskytujeme nejen pro klienty z Brna, ale i ze zbytku České republiky nebo ze i zahraničí - služby poskytujeme i v anglickém jazyce.

Nabídka vedení účetnictví:

  • Zpracujeme pro vás účetnictví od A do Z (pro plátce i neplátce DPH).
  • Pohlídáme správnost účetních postupů a metod, připravíme potřebné interní směrnice.
  • Zpracujeme roční účetní závěrku a uzávěrku, připravíme finanční výkazy.
  • Zajistíme oddělené účtování na střediska nebo projekty.
  • Povedeme pro vás daňovou evidenci pro fyzické i právnické osoby.
  • Doklady si od vás převezme, setřídíme, přehledně uspořádáme a posléze zpracujeme v souladu se všemi legislativními požadavky. V případě zájmu zajistíme i jejich archivaci.

Jsme členy Komory certifikovaných účetních a Komory daňových poradců ČR.

Naše adresa:

TaxProm, s.r.o.
Karlova 37, 614 00 Brno

 

Náš tým

Ing. Petr Tutko, CA

Na poli manažerského účetnictví, reportingu a finančního řízení se pohybuji už více než 10 let. Působil jsem 5 let na účetním oddělení v KPMG a posléze jako finanční ředitel mezinárodních společností. Od roku 2013 jsem členem komory certifikovaných účetních ev. č. 100303. Zajišťuji vedení účetnictví, manažerský reporting, externí finanční řízení, mzdovou a daňovou agendu. Klientelu tvoří OSVČ, malé podniky a neziskové organizace. Mám zkušenosti s účetním programem Money S3 a MS Dynamics NAV. Služby poskytuji i v anglickém jazyce.

Ing. Ivan Tutko

Mám více než 20 let zkušeností v oblasti daní a účetnictví. Od roku 1995 jsem členem komory daňových poradců a od stejného roku podnikám jak fyzická osoba v oboru daňového poradenství. Většinu klientů tvoří malé a střední podniky nejen z Brna, ale i ze zbytku České republiky nebo ze i zahraničí. Mám zkušenosti s účetním programem Money S3 a Navision. Znalost Aj.

Kontaktujte nás