outsorcing-finančního-řízení---TaxpromOutsorcing finančního řízení nahrazuje práci finančního ředitele, controllora nebo hlavní účetní. Činnosti, které jsou na těchto pozicích zastávány mají většinou kontrolní charakter. Jedná se o nastavení kontrolních mechanismů, interních procesů a jejich uvedení do praxe, konzultanční činnost. Přemýšlíte o někom kdo povede vaše účetní oddělení, případně pomůže s finančním řízením společnosti? Můžete najmout hlavní účetní nebo Finančního ředitele, ale skutečně potřebujete zaměstnat člověka na plný úvazek? Tvorba rozpočtů, kontrola účetních metod a správnosti zaúčtování, reporting a kontroling je možné dělat vzdáleně. Využití externího finančního řízení je v důsledku časově efektivnější a zpravidla levnější.

Službu je též možné využít pouze dočasně a to po dobu výběrového řízení na pozici finančního ředitele / hlavní účetní. Výběrové řízení na takové pozice není vhodné uspěchat a proto se postarám o chod finančního oddělení do doby, než naleznete nového kolegu do vašeho týmu.

Zde najdete náš ceník účetnictví.

Kontaktujte nás

Potřebujete outsourcing finančního řízení nebo pomoc s vedením účetnictví? Neváhejte nás kontaktovat s nezávaznou poptávkou. Pracujeme tak, abyste se mohli věnovat pouze svému podnikání a ostatní starosti s účetnictvím si převezmeme my.