Daňové poradenství taxpromDaňové poradenství Brno a okolí

Vedení účetnictví, daňové a ekonomické poradenství poskytujeme nejen pro klienty z Brna, ale i ze zbytku České republiky nebo ze i zahraničí - služby poskytujeme i v anglickém jazyce.

Daňové přiznání slouží k výpočtu výše daňové povinnosti, které má být odvedena Finanční správě. Údaje v něm uvedené musí odpovídat všem zákonným požadavkům na výpočet daně. Vzhledem k tomu, že se tyto podmínky a postupy neustále mění, je vhodné zpracování přiznání přenechat profesionálům. Postaráme se o správné a včasné vyplnění daňových přiznání a v případě kontroly vás budeme před Finančním úřadem zastupovat. Za správnost a včasnost podání daňových přiznání ručí zkušený daňový poradce.

Zpracujeme pro vás přiznání k těmto daním:

  • DPH
  • Daň z příjmů právnických a fyzických osob
  • Silniční daň
  • Spotřební daň z vína a meziproduktů
  • Spotřební daň z lihu
  • Daň z nabytí nemovitých věcí
  • Daň z nemovitostí
  • Daň dědická a darovací

Samozřejmostí je výpočet daňových odpisů, odložené daně a výkazů pro INTRASTAT.

V případě potřeby zajistíme i odklad termínu pro podání daňového přiznání a to až o 3 měsíce.

Dále vám můžeme nabídnout vedení účetnictví, manažerské účetnictví a také mzdové účetnictví nebo ekonomické poradenství, případně využití externího finančního řízení.

Zde najdete náš ceník účetnictví.

Proč se na nás obrátit?

Zkušenosti

Účetnictví, daně, poradenství, outsourcing - v těchto oblastech působíme už od roku 1994. Poradíme vám jak dosáhnout vysokých daňových úspor.

Profesionalita

Pracujeme tak, aby se klient mohl věnovat pouze svému podnikání a ostatní starosti s účetnictvím a související agendou si převezmeme my.

Odbornost

Naší odborností je také manažerský reporting, který pravidelně poskytuje představitelům vedení firem klíčové informace potřebné k rozhodování a plánování provozních a investičních aktivit.

Kontaktujte nás

Potřebujete pomoc s daněmi nebo s vedením účetnictví? Neváhejte nás kontaktovat s nezávaznou poptávkou. Pracujeme tak, abyste se mohli věnovat pouze svému podnikání a ostatní starosti s účetnictvím si převezmeme my.