manažerské účetnictví Taxprom sroManažerské účetnictví

- je celkový soubor účetních informací, určených především pro interní potřebu podnikatelského subjektu.

Účetnictví je často chápáno jako nutné zlo, které obnáší neustálý sběr a hlídání dokladů. Pak tu hromadu papírů dáme účetní na stůl, ona s tím něco provede a mnohdy ani nevíme pořádně co. Když se chcete na svoje účetnictví podívat, tak vidíte jen změť zápisů v účetním programu, která laikovi nic neřekne a podnikateli zpravidla bez dalšího komentáře žádnou hodnotu nepřinese.

Nabídka manažerského účetnictví

Mluví pro vás účetnictví nesrozumitelným jazykem? Potřebujete mít pravidelný přehled o chodu společnosti a přitom nechcete koukat jen na položky v účetním programu? Využijte naši službu manažerské účetnictví.

V rámci manažerského účetnictví pro vás připravíme pravidelné měsíční zprávy z účetnictví, které budou pro vás srozumitelné a podají vám informaci o kondici firmy. Můžete sledovat na měsíční bázi vývoj klíčových ukazatelů a porovnat je na plán. Umožňuje včas odhalit negativní trendy. Pomůže a usnadní strategické rozhodování, vede k optimalizaci nákladů.

Zde najdete náš ceník účetnictví.

 

Kontaktujte nás

Potřebujete pomoc s manažerským účetnictvím? Neváhejte nás kontaktovat s nezávaznou poptávkou. Pracujeme tak, abyste se mohli věnovat pouze svému podnikání a ostatní starosti s účetnictvím si převezmeme my.